MO ČRS, z.s. Plzeň 1 Vás zve 15. října 2016 na rybářské závody "VELKÝ KRAŠOVICKÝ RYBNÍK".

Závod proběhl v příjemné atmosféře, ryby slušně braly, soutěžící trochu potrápil studený vítr. Vítězství obhájil zkušený matador gulášových střetnutí pan Edl, který ulovil ryby v celkové délce 1060 cm. Druhý skončil Václav Louda s 966 cm, třetí Roman Vican s 766 cm. Ten chytil i největší rybu - kapra 62cm. Stejný úlovek se porařil i Lukáši Regnerovi. Na říjen v Krašovicích chystáme další závod.

Umístění Pořadové číslo Jméno a příjmení 1. kolo 2. kolo Celkem cm  
1 90 ; 69 Milan Edl 696 364 1060  
2 39 ; 53 Václav Louda 623 343 966  
3 74 ; 47 Roman Vican 526 240 766 Kapr 62 cm
4 78 ; 81 Michal Soukup 477 286 763  
5 17 ; 77 Jiří Vrabec 375 386 761  
6 64;12 Leoš Saxl 264 366 630  
7 50 ; 10 Milan Prokeš 262 362 624  
8 9 ; 89 Martin Šimice 71 520 591  
9 55 ; 31 Miloslav Harant 363 227 590  
10 32 ; 28 Vladislav Nauš 371 208 579  
11 29 ; 21 Roman Polívka 302 191 493  
12 22 ; 38 Roman Půta 210 265 475  
13 33 ; 57 Tomáš Svačina 328 113 441  
14 88 ; 1 Vladimír Beneš 378 51 429  
15 46 ; 56 Vladimír Čechura 245 182 427  
16 37 ; 43 Jan Kazda 51 315 366  
17 2 ; 46 Stanislav Šilhavý 359 0 359  
18 67 ; 17 Pavel Richter 190 168 358  
19 86 ; 67 Martin Císař 213 140 353  
20 5 ; 55 Petr Beroušek 241 93 334  
21 1 ; 59 Jiří Voith 251 61 312  
22 53 ; 71 Zdeněk Holý ml. 201 109 310  
23 41 ; 29 Matěj Kalčík 96 195 291  
24 11 ; 11 Zdeněk Holý st. 180 101 281  
25 19 ; 61 Vlastimil Zelenka 62 203 265  
26 31 ; 83 Zdeněk Votruba 218 30 248  
27 82 ; 49 Zdeněk Tegi st. 122 121 243  
28 40 ; 42 Miloslav Bártík 80 146 226  
29 58 ; 26 Josef Heller 180 26 206  
30 25 ; 51 Stanislav Arnet 126 71 197  
31 54 ; 14 Milan Přibil 96 96 192  
32 7 ; 5 Luděk Bárta 0 168 168  
33 43 ; 19 Jiří Borský 75 86 161  
34 72 ; 73 Zdeněk Tegi ml. 63 98 161  
35 14 ; 36 Josef Slanař 124 35 159  
36 27 ; 87 Josef Šefrhans 96 55 151  
37 65 ; 41 Zdeněk Hampl 87 62 149  
38 70 ; 58 Jan Korčák 49 100 149  
39 61 ; 39 Lukáš Regner 35 95 130 Kapr 62 cm
40 20 ; 16 Vojtěch Zeman 32 94 126  
41 84 ; 79 Karel Mašek 58 65 123  
42 30 ; 6 Stanislav Šuchman 122 0 122  
43 49 ; 75 Miroslav Matas 80 28 108  
44 4 ; 20 Jaroslav Vojtík 64 36 100  
45 76 ; 33 Václav Urban 95 0 95  
46 47 ; 72 Jiří Fišera 0 93 93  
47 38 ; 52 Josef Hudák 0 87 87  
48 42 ; 40 Jan Kabát 20 65 85  
49 34 ; 34 Šimon Henžlík 35 34 69  
50 28 ; 23 Kamil Klail 31 35 66  
51 26 ; 24 Lukáš Hásek 50 0 50  
52 68 ; 62 Luboš Kuneš 50 0 50  
53 69 ; 65 Stanislav Ševčík 46 0 46  
54 36 ; 8 Jiří Půta 45 0 45  
55 21 ; 35 Jakub Kacerovský 38 0 38  
56 60 ; 70 Kamil Zalabák 32 0 32  
57 15 ; 9 Miloslav Klejzla 0 31 31  
58 24 ; 22 Václav Urban 30 0 30  
59 23 ; 13 Samuel Kacerovský 29 0 29  
60 35 ; 25 Jaromír Štych 29 0 29  
61 3 ; 37 Tomáš Turek 20 0 20  
62 45 ; 32 Jaroslav Malý 12 0 12  
63 10 ; 18 František Krejča 0 0 0  
64 44 ; 44 Jiří Šustr 0 0 0  
65 51 ; 3 Josef Šuchman 0 0 0  
66 52 ; 7 Jaroslav Bebr 0 0 0  
67 56 ; 64 Matěj Kronus 0 0 0  
68 57 ; 15 Jiří Balý 0 0 0  
69 62 ; 71 Josef Zalabák 0 0 0  
70 63 ; 27 Jan Ševčík 0 0 0  
71 66 ; 54 Pavel Rozum 0 0 0  
72 80 ; 63 Martin Vrabec 0 0 0  

MO ČRS, z.s. Plzeň 1 Vás zve 9. dubna 2016 na druhý ročník rybářských závodů

VELKÝ KRAŠOVICKÝ RYBNÍK.

PROPOZICE ZÁVODU:

Časový rozpis:

Prezentace: 07.00 hod.
Losování: 07.30 hod. – 08.30 hod.
Zahájení lovu 1 kolo 09.00 hod.
Ukončení lovu 12.00 hod.
Střídání – oběd 12.00 hod. - 12.30 hod.
Zahájení lovu 2 kolo 12.45 hod.
Ukončení lovu 15.45 hod.
Vyhodnocení závodu 15.45 hod. – 16.15 hod.
Předání cen 16.15 hod.

Bližší podmínky:

Lov na jednu udici s jedním návazcem – plavaná, feeder, položená.
Zákaz používání srkaček
Povinná výbava – podběrák, vyprošťovač háčků (pean).
Krmení a lov na živou nástrahu ZAKÁZÁN.
Soutěžící je povinen šetrně zacházet s rybou.
Měření ulovených ryb provádí rozhodčí, provede zápis.
Zjištěné závady hlásí úsekový rozhodčí hlavnímu rozhodčímu.
Při nedodržení podmínek, bude soutěžící diskvalifikován.
Obsádka: Kapr, Lín, Plotice, Cejn a další bílá ryba.
Pořadatel závodu: ČRS,z.s., MO Plzeň 1
Ředitel závodu: jednatel MO Jiří Čermák
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Čapek
Zapisovatel: Zdenka Malá