OKRESNÍ KOLO ZLATÉ UDICE  PLZEŇ - MĚSTO

MO ČRS Plzeň 1 pořádá 16. a 17. května 2017 u silnice na Valchu a v areálu ŠKODALAND  na Borské přehradě okresní kolo Zlaté udice

Zveme členy rybářských kroužků, aby si pod dohledem vedoucích a trenérů zazávodili v rybářských znalostech, rybolovné technice a lovu ryb na plavanou.

Závodí se podle aktuální verze pravidel zvaných Směrnice k soutěži  Zlatá udice

viz:http://www.rybsvaz.cz/download/odd_sport_mladez/00002002_SMERNICE_ZU_2017_opr.pdf

Trénovat znalosti možno zde: http://www.rybsvaz.cz/zu/

Program soutěže:

  1. května - závod v lovu ryb na plavanou

sraz v 15,00, v 15,15 losování, chytá se od 16,00 do 19,00 rozlosováni budou všichni, co se účastnili prvního dne, kdyby se někdo opozdil.

17.května 

příchod soutěžících na travnaté plochy škodalandu mezi 15,00-15,30 v odůvodněných případech možno i později.

Od 15,30 do  cca 18,30 soutěže v RT, poznávačky ryb, rostlin a živočichů

Následuje vyhodnocení, předání cen všem závodníkům.

Podle výsledků se sestaví družstvo pro Územní kolo Zlaté udice (Nýrsko,

  1. víkend v červnu)

Zájemci se mohou hlásit u vedoucího odboru mládeže pana Metelky, tel. 774086632, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., vedoucí ,sdělte přibližný počet dětí.

Za pořadatele

Jiří Podskalský, předseda MO ČRS Plzeň

Mladší kategorie:

Pořadí Jméno Ročník MO 1. kolo 2. kolo Součet pořadí Součet bodů
sektor post bodů pořadí v.s. sektor post bodů pořadí v s.
1 NOCAR Dominik 2010 Plzeň A 8 5190 2 A 1 3205 1 3 8395
2 ŠIMICE Jan 2005 Plzeň A 10 9500 1 A 15 810 4 5 10310
3 MAŠEK Filip 2005 Nepomuk A 9 1945 5 A 9 1700 2 7 3645
4 FLANDERA Šimon 2006 Nepomuk A 13 1935 6 A 13 1030 3 9 2965
5 MILOTA Martin 2006 Plzeň A 3 1990 4 A 11 255 7 11 2245
6 STRNADOVÁ Hanka 2006 Rokycany A 14 1435 7 A 4 350 5 12 1785
7 DUFEK Jan 2007 Kralovice A 2 2425 3 A 14 75 12 15 2500
8 VEJVANČICKÝ Matěj 2005 Nepomuk A 6 785 11 A 7 290 6 17 1075
9 TESCO Matěj 2007 Všeruby A 11 540 12 A 3 230 9 21 770
10 BERBR Tobiáš 2005 Kralovice A 5 1190 8 A 10 0 15 23 1190
11 HRUBÝ Ondra 2008 Plzeň A 7 455 13 A 5 215 10 23 670
12 STRNAD Vašek 2004   A 1 125 15 A 6 245 8 23 370
13 NOSÁL Tomáš 2005 Plzeň A 12 880 9 A 8 0 15 24 880
14 ŽÁN Sebastien 2006 Plzeň A 4 810 10 A 12 0 15 25 810
15 PAŠEK Daniel 2007 Všeruby A 15 295 14 A 2 160 11 25 455

 

Starší kategorie:

Pořadí Jméno Ročník MO 1. kolo 2. kolo Součet pořadí Součet bodů
sektor post bodů pořadí v.s. sektor post bodů pořadí v s.
1 HOLUB David 2001 Nepomuk A 17 3100 1 A 21 910 2 3 4010
2 RYP Pavel 2001 Kladruby A 22 2460 2 A 17 400 3 5 2860
3 DURAJ Filip 2004 Nepomuk A 19 780 3 A 16 330 4 7 1110
4 HOLUB Ondra 2003 Nepomuk A 20 220 7 A 22 1150 1 8 1370
5 STROLENÝ Míra 2001 Nepomuk A 21 780 3 A 20 120 6 9 900
6 HAVRÁNEK David 2004 Kladruby A 18 550 5 A 19 200 5 10 750
7 KAMASOVÁ Kristýna 2003 Nepomuk A 16 450 6 A 18 105 7 13 555

OKRESNÍ KOLO ZLATÉ UDICE  PLZEŇ - MĚSTO

MO ČRS Plzeň 1 pořádá 10. a 12. května 2016 v areálu ŠKODALAND  na Borské přehradě okresní kolo Zlaté udice

Zveme členy rybářských kroužků, aby si pod dohledem vedoucích a trenérů zazávodili v rybářských znalostech, rybolovné technice a lovu ryb na plavanou.

Závodí se podle aktuální verze pravidel zvaných Směrnice k soutěži  Zlatá udice

viz: http://www.rybsvaz.cz/download/odd_sport_mladez/00002002_SMERNICE_ZU_2016_opr..pdf

Trénovat znalosti možno zde: http://www.rybsvaz.cz/zu/

Program soutěže:

10.května 

příchod soutěžících na travnaté plochy škodalandu mezi 15,00-15,30 v odůvodněných případech možno i později.

Od 15,30 do  cca 18,30 soutěže v RT, poznávačky ryb, rostlin a živočichů

12. května - závod v lovu ryb na plavanou

sraz v 15,00, v 15,15 losování, chytá se od 16,00 do 19,00 rozlosováni budou všichni, co se účastnili prvního dne, kdyby se někdo opozdil.

Následuje vyhodnocení, předání cen všem závodníkům.

Podle výsledků se sestaví družstvo pro Územní kolo Zlaté udice (Nepomuk, 1. víkend v červnu)

Zájemci se mohou hlásit u vedoucího odboru mládeže pana Metelky, tel. 774086632, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za pořadatele

Jiří Podskalský, předseda MO ČRS Plzeň

 Letošní Plaváček byl zkouškou odolnosti účastníků, studené jaro nás docela potrápilo. Rybám to naštěstí nevadilo a byly při chuti. Zachytali si všichni, včetně těch, co byli na závodech poprvé. mezi dorostenci zvítězil zkušený Ondra Martínek, člen reprezentačního družstva ČR, druhé místo obsadil David Holub, třetí Pavel Ryp.

Mezi žáky si vedl nejlépe Ondřej Holub, stříbro získal David Havránek, bronz Matěj Vejvančický.

Díky patří i sponzorům akce - Filatelie Sova poskytla stovku feederových krmítek a spoustu marmišek, rybářská prodejna U Habakuka deset balení kmiva Sensas.

 

Dorostenci
Pořadí Příjmení a jméno Los Nar. MO ČRS Gramů
1 MARTÍNEK Ondřej 23 2000 K. Vary 7785
2 HOLUB David 26 2001 Nepomuk 5875
3 RYP Pavel 21 2001 Stříbro/Kladruby 5130
4 ŠTĚRBA Saša 27 1999 Stříbro/Kladruby 4155
5 STROLENÝ Miroslav 24 2001 Nepomuk 3945
6 ZÁLESKÝ Jakub 20 2001 Nepomuk 1985

 

Žáci
Pořadí Příjmení a jméno Los Nar. MO ČRS Gramů
1 HOLUB Ondřej 9 2003 Nepomuk 4155
2 HAVRÁNEK David 16 2004 Stříbro/Kladruby 4085
3 VEJVANČICKÝ Matěj 10 2005 Nepomuk 3815
4 DURAJ Filip 6 2004 Nepomuk 3655
5 NETOLICKÝ Janek 13 2005 Plzeň 1 3145
6 KRAUSOVÁ Simona 15 2003 Stříbro/Kladruby 3040
7 DVOŘÁK Michal 2 2003 Plzeň 1 - Ježdíci 2570
8 PROKEŠ Daniel 0 2005 Plzeň 1 1965
9 KOKOŠKOVÁ Julie 17 2006 Plzeň 1 1875
10 HEIDEMEIER Michal 3 2004 Plzeň 1 - Ježdíci 1845
11 ŠIMICE Jan 11 2005 Plzeň 1 - Ježdíci 1765
12 ŠIMICE Václav 18 2004 Plzeň 1 - Ježdíci 1715
13 JANOVSKÝ David 4 2005 Plzeň 1 1595
14 KOKOŠKA Jindřich 14 2008 Plzeň 1 1195
15 ŠEVČÍK Jan 7 2003 Chrást 1150
16 HŘEBENÁŘ Jan 5 2003 Plzeň 1 1030
17 MAŠEK Václav 8 2004 Chrást 70

Tradiční dětské plavačkové závody, propozice zde: http://www.kur.estranky.cz/clanky/zavody-mladeze/plzensky-plavacek-se-kona-28.4.2016-na-borske-prehrade-u-svodidel..html